KRS: 0000166381 >> Nr konta: 77 1050 1012 1000 0090 3123 4173

Aktualności

Szkolenie dla osób z Pragi Południe: Grupy Zabawowe i Biblioteczka dla Najmłodszych

W ramach projektu „Razem dla dzieci Pragi Południe” zapraszamy osoby pracujące z dziećmi w wieku 0-6 lat na terenie Kamionka i okolic (obszar rewitalizowany Pragi Południe) na szkolenie dla animatorek i animatorów Grup Zabawowych i Biblioteczki dla Najmłodszych. Szkolenie odbędzie się w dniach 20-22 października 2016 w Centrum Aktywności Lokalnej CAL, ul. Paca 40.

gzW formule wypracowanej przez Fundację Rozwoju Dzieci Grupy Zabawowe – to systematyczne zajęcia dla rodziców i dzieci od 6 miesięcy do 3 roku życia, prowadzone przez odpowiednio przygotowanych Animatorów. Grupy Zabawowe organizowane są w miejscach, gdzie dzieci mogą bawić się bezpiecznie – w domu rodzinnym, świetlicy wiejskiej, salce parafialnej, siedzibie organizacji pozarządowej, remizie strażackiej, domu kultury czy bibliotece.

Więcej o Grupach Zabawowych na stronach:
https://www.frd.org.pl/programy/grupy-zabawowe/
http://grupazabawowa.org.pl/

 

bdnBiblioteczka dla najmłodszych to innowacyjna wypożyczalnia książeczek i zabawek oraz gier edukacyjnych dla dzieci od urodzenia do 6 lat. Do zestawów dołączona jest prosta „instrukcja obsługi” dla rodziców, która wskazuje jak dana zabawka wpływa na rozwój dziecka i jak się nią z dzieckiem bawić. Zestawy pakowane są w kolorowe, materiałowe worki. W zestawie jest 10 worków – każdy z innymi grami, zabawkami i książkami.

 

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 17 października WYŁĄCZNIE za pomocą formularza:  https://goo.gl/forms/KqVMb1nBGEebLYI32

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

 

syrenka