KRS: 0000166381 >> Nr konta: 77 1050 1012 1000 0090 3123 4173

Aktualności

Rekrutacja nauczycielek i nauczycieli pracujących w przedszkolach do IV edycji Małych odkrywców

Zapraszamy nauczycielki i nauczycieli pracujących z dziećmi w przedszkolach na terenie warszawskich dzielnic: Białołęka, Bielany, Praga Północ, Ursus, Wawer do zgłaszania chęci udziału w IV edycji programu “Mali odkrywcy”.

W ramach projektu:

  • Przeprowadzimy szkolenie przygotowujące do prowadzenia projektów badawczych z dziećmi dla 1 nauczycielki/a z przedszkola. Szkolenie odbędzie się w dniach 15 (początek o godzinie 15:00) – 17 kwietnia w siedzibie Fundacji Komeńskiego przy ul. Flory 1/ 8 w Warszawie. Każdy/a nauczyciel/ka będzie miała zapewnione wsparcie ze strony trenera Fundacji Komeńskiego w postaci tzw. e-mentoringu – kontakt drogą internetową lub telefoniczną. Możliwość skonsultowania realizacji projektu.
  • Z każdą nauczycielką/em trener spotka się w przedszkolu w celu przeanalizowania zrealizowanego projektu i osiągnięć dzieci w kontekście realizacji podstawy programowej oraz zaplanowania kolejnego projektu badawczego.
  • Przeprowadzimy spotkanie podsumowujące dla nauczycielek/li realizujących projekt „Mali odkrywcy”, które odbędzie się do końca czerwca 2016 r.
  • Wyposażymy przedszkole w tzw. „kuferek badacza” zawierający zestaw podstawowych „narzędzi” badawczych (m. in. lupy, mikroskop, waga, podstawowe narzędzia do robienie modeli i prezentacji).

Zainteresowane nauczycielki i nauczycieli prosimy o wypełnienie Ankieta dla nauczyciela_ki oraz Ankieta dla przedszkola
Zeskanowane karty należy przesłać na adres e-mailowy: dkmita@frd.org.pl
Na zgłoszenia czekamy do 4 kwietnia 2016 r.

Lista zakwalifikowanych nauczycielek/li zostanie opublikowana na stronie Fundacji 6 kwietnia 2016 r.

O szczegółach programu można przeczytać w List do Dyrekcji.

ZAPRASZAMY