KRS: 0000166381 >> Nr konta: 77 1050 1012 1000 0090 3123 4173

Aktualności

Kupujesz, korzystasz, pomagasz

Kupujesz w internecie? Szukasz okazji, rabatów, promocji? Teraz dzięki serwisowi FaniMani  możesz jednocześnie oszczędzać i wspierać rozwój małych dzieci. Za każdym razem kiedy kupujesz coś online,  Fundacja Rozwoju Dzieci im. J.A. Komeńskiego może otrzymać od Ciebie darowiznę – a Ty nie ponosisz żadnych kosztów! Sklep, w którym zrobisz zakupy, przekaże część wartości zakupów na nasze konto.

FaniMani to serwis, który pomaga organizacjom pozarządowym w zbieraniu funduszy na działania statutowe. Ty robisz zakupy przez internet, a sklep przekazuje organizacji darowiznę.

Jak to działa?

Jedyne, co trzeba zrobić to:

  1. Wejść na https://fanimani.pl/fundacja-rozwoju-dzieci-im-j-a-komenskiego/https://fanimani.pl/fundacja-rozwoju-dzieci-im-j-a-komenskiego/ i kliknąć “Wspieram”
  2. Wybrać sklep, w którym chcesz zrobić zakupy.
  3. Zrobić zakupy tak jak zawsze – Fundacja Rozwoju Dzieci im. J.A. Komeńskiego otrzyma część wartości Twoich zakupów. To naprawdę proste!wtyczka-budzik

Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem możesz śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać ważne cele.

Szukaj kodów rabatowych, dzięki którym możesz oszczędzać przy okazji codziennych zakupów przez FaniMani.pl. Aktualne promocje znajdziesz na stronie www.fanimani.pl/okazje/

Oszczędzaj i pomagaj z FaniMani.pl – rób DOBRE zakupy!

 

Dziękujemy za Twoje wsparcie!300x250px zolte