KRS: 0000166381 >> Nr konta: 77 1050 1012 1000 0090 3123 4173

Aktualności

Zapraszamy na Kongres Edukacja i Rozwój!

W dniach 19-20 października 2017 roku w warszawskim Centrum Olimpijskim odbędzie się IV Kongres Edukacja i Rozwój, organizowany rokrocznie przez wydawnictwo prawnicze Wolters Kluwer Polska.

W drugim dniu wydarzenia, 20 października, zapraszamy na warsztat Fundacji Rozwoju Dzieci pt. Przedsiębiorcze dzieci: jak zacząć edukację finansową z dziećmi 3-6 lat?

Aktualna edycja odbywa się pod hasłem „Wspólnie dla edukacji”. Na dwudniowe wydarzenie złożą  się specjalistyczne wykłady oraz praktyczne warsztaty dla pracowników oświaty. Uzupełnieniem będą konsultacje z ekspertami, a w bezpłatnej strefie EXPO zostanie zaprezentowana najnowsza oferta edukacyjna skierowana do szkół, przedszkoli i instytucji pokrewnych, a także do samorządów.

W ramach kongresu odbędą się: XIX Krajowa Konferencja Dyrektorów Szkół i Przedszkoli oraz III Konferencja Edukacja w Samorządach.

Dodatkowo zostanie rozstrzygnięta IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Super Dyrektor w kategorii Szkoła i Przedszkole, organizowanego przez czasopisma Dyrektor Szkoły. Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej oraz Przed Szkołą. Poradnik Dyrektora Przedszkola i Szkoły.

Podczas trwania Kongresu zostaną omówione między innymi zmiany w prawie oświatowym i ich wpływ na funkcjonowanie placówek, nowe obowiązki dyrektorów szkół wynikające z reformy oraz nadchodzące zmiany ustawy o ochronie danych osobowych.

Prelekcje wygłoszą wysokiej klasy specjaliści z dziedziny szkolnictwa. Kongres zainauguruje wykład profesora Łukasza Turskiego.

W tym roku Kongres będzie realizowany w partnerstwie z wieloma organizacjami pozarządowymi, które przygotowały bogatą ofertę warsztatową.

To wydarzenie jest obowiązkowe dla wszystkich, którym zależy na podnoszeniu wiedzy z zakresu edukacji i prawa oświatowego, a także dla tych, którzy interesują się nowościami technicznymi usprawniającymi nauczanie.

Formularz zapisu dostępny na stronie: http://kongres-edukacja.pl/
Na pytania odpowiadamy pod numerem telefonu:
+48 22 400 79 37