KRS: 0000166381 >> Nr konta: 77 1050 1012 1000 0090 3123 4173

Aktualności

Wspierają nas…

Wierzymy, że wspieranie dziecka od najmłodszych lat tworzy mocny fundament dla jego późniejszych sukcesów. Koncentrujemy się na terenach wiejskich, bo tam oferta edukacyjna jest dramatycznie gorsza niż w miastach –  dla 46% dzieci nie ma nawet miejsc w przedszkolach. Dotąd  objęliśmy wsparciem ponad 65 000 dzieci ze wsi i małych miejscowości w całej Polsce.

Na naszej stronie www.dziecinawsi.pl znajdziesz darmowy Program PIT, dzięki któremu szybko rozliczysz swoje podatki za 2015 rok i przekażesz 1% na dzieci na wsi.

WSPIERAJĄ NAS

olaf_zyliczFundacja Rozwoju Dzieci bez wielkiego rozgłosu daje rzeczywistą szansę na szybszy i radosny rozwój dzieciom ze środowisk defaworyzowanych.
Prof. Dr hab. Olaf Żylicz – psycholog

 

 

 

maciej_wojtyszkoZ całego serca popieram Fundację Rozwoju Dzieci, bo jest naprawdę potrzebna i dzieciom, i rodzicom. Jestem pewny, że Żeromski też by ją popierał.
Maciej Wojtyszko – reżyser, pisarz

 

 

 

teresa_kotOd lat przekazuję 1% na rzecz Fundacji Rozwoju Dzieci, bo mam pewność, że moje pieniądze są sensownie wydawane. To bardzo ważne, aby wspierać organizacje, które dbają o wysoką jakość edukacji małych dzieci. Fundacja jest tego dobrym przykładem.
Teresa Kot, wójt Gminy Jastków

 

 

malgorzata_synowiec_trueDzięki Fundacji Rozwoju Dzieci Gminy Głuchów i Rawa Mazowiecka wypracowały i wdrożyły strategie edukacyjne zapewniające każdemu dziecku w wieku 1-5 lat opiekę w przedszkolu i grupie zabawowej.

Małgorzata Synowiec – pedagog, sołtyska, konsultant ds. edukacji