KRS: 0000166381 >> Nr konta: 77 1050 1012 1000 0090 3123 4173

Aktualności

Szukamy zdrowych nawyków żywieniowych i zapraszamy do programu!

ZJZRKolejna edycja warsztatów i szkoleń w programie Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy przed nami. Szukamy do programu osób, które związane są z promowaniem zdrowych nawyków żywieniowych wśród dzieci, czyli osób, które ukończyły co najmniej studia I stopnia na kierunku Dietetyka lub Żywienie Człowieka i chcą prowadzić warsztaty dla przedszkoli i żłobków.

 

 

PROPONUJEMY:

  1. Cykl bezpłatnych szkoleń weekendowych w wymiarze 125 h (w Warszawie) z zakresu: żywienia dzieci do lat sześciu, komunikacji i umiejętności szkoleniowych oraz pracy z dziećmi, prowadzenia własnej firmy (wrzesień 2016 – luty 2017).
  2. Bezpłatny staż z refundacją kosztów dojazdu do placówek, co daje średnio 500-600 zł netto miesięcznie, który trwa 4 – 5 miesięcy i polega m.in. na prowadzeniu warsztatów dotyczących zdrowego żywienia dla personelu placówek oraz przeprowadzaniu analiz jadłospisów w żłobkach i przedszkolach (listopad 2016 r. – kwiecień 2017 r.).
  3. Możliwość przystąpienia do Stowarzyszenia Edukatorów programu „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”, którego ambicją jest zyskanie statusu organizacji opiniotwórczej w zakresie żywienia dzieci, ale też integracja środowiska edukatorów żywieniowych i pozyskiwanie środków na kolejne działania i projekty edukacyjne.
  4. Możliwość skorzystania ze wsparcia biznesowego oferowanego przez AIP, w tym szkoleń, konwersatoriów dedykowanych grupie zawodowej edukatorów, jak również spotkań networkingowych.

JAK DOŁĄCZYĆ?

Należy wysłać CV ze zdjęciem na adres kontakt@zdrowojemy.info
Do wybranych osób odezwiemy się w ciągu tygodnia od otrzymania aplikacji z informacją o dalszych krokach.
Planowany harmonogram zjazdów można pobrać w pliku pdf TUTAJ. Terminy zjazdów mogą ulec drobnym zmianom, ale postaramy się tego uniknąć.

Szczegóły programu i rekrutacji na stronie: http://zdrowojemy.info/rekrutacja