KRS: 0000166381 >> Nr konta: 77 1050 1012 1000 0090 3123 4173

Aktualności

Szkoły demokratyczne na Festiwalu Inspire The Future

Dowiedz się dlaczego szkoła demokratyczna to dzisiaj najsensowniejszy model edukacji i jak to jest, że ludzie którzy bawią się dorastając, jako dorośli osiągają sukces życiowy.
Zobacz to na własne oczy, dotknij własnymi rękoma!
W tym roku, w sierpniu, w maleńkiej wsi pod Warszawą.​

Jeśli chcesz spotkać ludzi, którzy tworzą takie szkoły w całej Europie i dzieci, które są członkami społeczności tych szkół, jeśli chcesz aby Twoje dzieci dorastały jako szczęśliwi i spełnieni ludzie, to koniecznie sprawdź, co wydarzy się w dniach 1-9 sierpnia.

http://eudec.pl/wp-content/uploads/2015/06/EUDEC_KONFERENCJA_INFORMACJE.pdf

Spotykamy się w http://www.zagroda.ojrzanow.com/ w gronie kilkuset ludzi zaangażowanych w tworzenie szkół demokratycznych na całym świecie!
Zjazd europejskich środowisk edukacji demokratycznej EUDEC to wakacyjna szkoła demokratyczna dla kilkuset ludzi z całego świata! A szkoła demokratyczna to wakacje przez cały rok, więc dołącz do nas!
Trudno powiedzieć, co dokładnie zadzieje się podczas EUDECu ponieważ każdy uczestnik zjazdu robi to, co najbardziej lubi szanując prawo innych do tego samego. Dokładnie tak samo jak w szkole demokratycznej.
Lubimy spotkania i rozmowy. Lubimy się rozwijać, uczyć od siebie nawzajem, razem się bawić, a czasem osobno. Lubimy zapraszać i być zapraszanymi do różnych aktywności związanych z naszymi pasjami. Może to być joga, biegi, temat filozoficzny, czy po prostu dzielenie się doświadczeniami z naszych szkół. Lubimy ruch i odpoczynek, działanie i spokój.
Lubimy długo i smacznie biesiadować. Lubimy zapach ziemi i siana. Lubimy się przeciągać w porannym słońcu i słuchać krzątaniny budzących się ludzi na polu namiotowym, mieszającej się z odgłosami zwierząt. Po pełnym niespodzianek dniu lubimy śpiewać i tańczyć i oglądać spadające gwiazdy.
Lubimy wybierać to, co chcemy i wtedy, kiedy chcemy i to nam właśnie EUDEC umożliwia.
Dlatego tak lubimy EUDEC! 🙂
Tym bardziej, że podczas dni otwartych dla publiczności 7 i 8 sierpnia będziemy uczestnikami Festiwalu INSPIRE THE FUTURE z charyzmatycznymi mówcami z całego świata w rolach głównych.
Dowiedz​ się​ jak to jest, że ludzie którzy głównie bawią się dorastając, jako dorośli osiągają sukces życiowy. Nierealne? Prawdziwe 🙂
Zobacz to na własne oczy, dotknij własnymi rękoma.

Organizatorzy i uczestnicy EUDEC 2015 w Ojrzanowie
więcej www.eudec.pl