KRS: 0000166381 >> Nr konta: 77 1050 1012 1000 0090 3123 4173

Aktualności

Poszykujemy psychologa/psycholożki w Lublinie i okolicy

Poszukujemy osoby na stanowisko psychologa/psycholożki w Lublinie i okolicach:
Specjalista/specjalistka, pełny etat, umowa zlecenie, praca stacjonarna i w terenie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Fundacją Rozwoju Dzieci im J. A. Komeńskiego (FRD). Naszym celem jest działanie w zakresie edukacji, oświaty i wychowania na rzecz wszechstronnego rozwoju najmłodszych dzieci. Zajmujemy się promowaniem i wspieraniem działań podnoszących znaczenie wysokiej jakości wczesnej edukacji dla kariery życiowej dzieci. Jesteśmy autorami licznych poradników, materiałów dydaktycznych i standardów szkoleniowych skierowanych do nauczycieli, rodziców i opiekunów dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Od kwietnia 2022 r. realizujemy projekt SPYNKA (www.spynka.org), którego celem jest stworzenie przyjaznych miejsc edukacyjnych tzw. Spynek dla najmłodszych dzieci z Ukrainy i wsparcie ich matek. Program jest realizowany na terenie województw: mazowieckiego, lubelskiego, podkarpackiego, śląskiego, pomorskiego, łódzkiego i wielkopolskiego.

Opis stanowiska

Poszukujemy psycholożek lub psychologów chętnych do pracy z dziećmi i rodzicami w Spynkach. Do zadań psycholożki lub psychologa zatrudnionego w Spynce będzie należało: wsparcie psychologiczne dzieci i matek (głównie z Ukrainy) w ramach Programu Spynka poprzez  indywidualne konsultacje  prowadzenie spotkań psychoedukacyjnych i krótkich warsztatów dla rodziców  uczestniczenie w cyklicznych spotkaniach doskonalących z ekspertami ds. pracy z traumą. Osobom, które zatrudnimy oferujemy umowę zlecenie w wymiarze min. 60 godzin miesięcznie. Konkretne godziny pracy będą ustalane indywidualnie w zależności od potrzeb Spynek w danym regionie i możliwości psychologa.

Kogo potrzebujemy?

Poszukujemy psycholożki lub psychologa, która/y:

  • mówi po ukraińsku lub rosyjsku oraz po polsku
  • posiada dyplom psychologa
  • ma doświadczenie w pracy z dziećmi
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dla rodziców

Prosimy o wypełnienie formularza: Psycholog/Psycholożka – Lublin i okolice

Po przeanalizowaniu zgłoszeń odezwiemy się do wybranych osób.

Wysyłając odpowiedź na ofertę potwierdzają Państwo, że wyrażacie zgodę na przetwarzanie Waszych danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Fundację Rozwoju Dzieci im. J. A. Komeńskiego z siedzibą w Warszawie, 00-342, ul. Topiel 23 (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).