KRS: 0000166381 >> Nr konta: 77 1050 1012 1000 0090 3123 4173

Aktualności

Ekonomia dla najmłodszych – zapraszamy osoby pracujące z dziećmi do udziału w projekcie Przedsiębiorcze dzieci

Zapraszamy osoby pracujące z dziećmi do udziału w projekcie “Przedsiębiorcze dzieci”. Szukamy osób, które pracują w przedszkolach, bibliotekach i świetlicach wiejskich w gminach wiejskich woj. warmińsko-mazurskiego i chciałyby prowadzić zajęcia edukacyjne dla dzieci z zakresu ekonomii.

Dlaczego warto wziąć udział w projekcie

Przytaczamy wypowiedź jednej z nauczycielek uczestniczącej w projekcie „Przedsiębiorcze dzieci” w 2014 r.:
Projekt „Przedsiębiorcze dzieci” jest świetnym pomysłem na zainteresowanie dzieci czymś innym, ciekawym, o czym już trochę wiedzą, ale nie do końca. Można świetnie zgłębiać swoja wiedzę przez super zabawę. Podczas realizowania projektu budzą się w dzieciach umiejętności nieujawnione do tej pory. Jest to dobry sposób na nauczenie dzieci praktycznych działań potrzebnych w życiu codziennym, logicznego myślenia. Dla nauczyciela to możliwość samorealizacji, samokształcenia, docenienia przez rodziców, realizowania podstawy programowej w sposób kreatywny, twórczy i spontaniczny.

Jak się przyłączyć?

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie „Przedsiębiorcze dzieci” prosimy o zapoznanie się z działaniami w projekcie wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go (wypełniony formularz lub skan) mailem na adres: uzimolag@frd.org.pl lub frd@frd.org.pl do 16 października 2015 r. Ilość miejsc ograniczona.
Informację o zakwalifikowaniu do programu wszystkie kandydatki i kandydaci otrzymają mailem do 19 października. Na stronie www Fundacji zostanie zamieszczona lista gmin i miejscowości, w których będzie realizowany projekt.