KRS: 0000166381 >> Nr konta: 77 1050 1012 1000 0090 3123 4173

Aktualności

Wizyty eksperckie w ramach projektu “Z Małym Kolbergiem po kraju”…

… pokazują wielkie bogactwo folkloru lokalnego! W tym roku wraz z ekspertami naszego projektu: Małgosią Synowiec, Witoldem Roy Zalewskim, Marcinem Lorencem i Przemkiem Bogusławskim z Kapeli Gęsty Kożuch Kurzu raz Kasią Hełpą-Liszkowską z Duetu z Wiwatem odwiedziliśmy:

  • szkołę podstawową nr 34 w Łodzi, gdzie z ponad 60 dzieci ze świetlicy tańczyliśmy i bawiliśmy się w tradycyjne łódzkie zabawy. Działanie koordynaowała uczestniczka projektu “Z Małym Kolbergiem po kraju”, Maria Wieczorek
  • przedszkole w Książu Wielkopolskim, gdzie seniorzy z dziećmi spotkali się przy andrzejkowym święcie. Działania koordynowała dyrektorka przedszkola, Marzena Krauze: relacja do obejrzenia
  • ośrodek doskonalenia nauczycieli z łódzkiego, a tam wspaniały projekt “Piękna nasza Polska cała” koordynowany przez uczestniczkę projektu, Katarzynę Kasprzyk- relacja do obejrzenia koniecznie!
  • przedszkole w Poznaniu i działania we współpracy z dziadkami, koordynowany przez Milenę Bednarek- relacja niebawem
  • wsparliśmy również działania Fundacji Demeter i uczestniczki projektu, Ewy Sommer- relacja niebawem

Jesteśmy zachwyceni bogactwem działań i nie możemy doczekać się kolejnych wizyt, a już dziś chcemy dzielić się z Wami kanałem filmowym Małego Kolberga na youtube!