KRS: 0000166381 >> Nr konta: 77 1050 1012 1000 0090 3123 4173

Aktualności

Słodycze i przekąski w diecie dziecka

SŁODYCZE I PRZEKĄSKI W DIECIE DZIECKA
Zapraszamy rodziców i opiekunów małych dzieci z Pragi-Południe na warsztat dotyczący zdrowego żywienia dzieci. Spotkanie odbędzie się 26 sierpnia o godz. 11:00 w Klubie dla Rodzin – ul. Paca 40.
Trudno ochronić dzieci przed słodkościami i popularnymi przekąskami. Są wszędzie, w sklepach, kioskach, u dziadków, znajomych, na przyjęciach urodzinowych itd. Jak do tego podejść z głową?
Słodyczowy dzień? Słodycze tylko w wyjątkowych okolicznościach? Czy bez limitu? Czy przekąski i słodycze to zawsze samo zło?

WSTĘP WOLNY
Zgłoszenia na: kooperatywa.grochowska@gmail.com

Prowadząca:
Mgr inż. Małgorzata Jackowska – specjalistka żywienia człowieka i dietetyki, absolwentka i doktorantka SGGW w Warszawie, dyplomowana promotorka karmienia piersią i doula ze stowarzyszenia Doula w Polsce. Współtworzy Kwartalnik Laktacyjny i Fundację Promocji Karmienia Piersią. Prowadzi szkolenia, warsztaty i indywidualne konsultacje dla rodziców i profesjonalistów, jest autorką licznych artykułów dotyczących tematyki, w której się specjalizuje.
Zajmuje się tematyką żywienia niemowląt i małych dzieci, rozszerzania diety i baby-led weaning oraz żywienia matek w okresie ciąży i laktacji. Mama dwóch chłopców.

Projekt “Razem dla dzieci Pragi Południe” współfinansuje m. st. Warszawa

w_tle_zmniejszone_prpd