KRS: 0000166381 >> Nr konta: 77 1050 1012 1000 0090 3123 4173

Aktualności

Ruszają! Projekty badawcze dla dzieci – ZAPRASZAMY!

Po szkoleniu “Metoda projektów badawczych” czas na rozpoczęcie zajęć dla dzieci! Organizacje z projektu “Wspólnota lokalna i organizacje obywatelskie razem dla dzieci” zapraszają do skorzystania z bezpłatnych zajęć dla dzieci:

Projekty badawcze dla dzieci 4-10 lat

Na zajęcia zapraszamy w imieniu Fundacji Rodzinnej:

  • Czy Twoje dziecko zadaje mnóstwo trudnych do wyjaśnienia pytań? Czy ma ogromny zapał i chęci do poznawania otaczającego go świata? Czy z zaciekawieniem próbuje eksperymentów i doświadczeń? Mamy coś dla Was!
  • Już 24 kwietnia, godz. 16:15-18:15 w Kawiarni Wolna Przestrzeń kolejne spotkanie z cyklu “Poznaj świat przez projekt badawczy”.
  • Warsztaty przewidziane są na 10 dwugodzinnych spotkań. W trakcie ich trwania dzieci wspólnie z osobą prowadzącą przeprowadzą swój własny projekt metody badawczej na temat wybranego zagadnienia. Zajęcia skierowane są dla dzieci w wieku 4-10lat.
  • Projekt badawczy to nie tylko kolejna metoda prowadzenia zajęć, ale przede wszystkim sposób umożliwiający dzieciom, poprzez ich własną aktywność, poznawanie świata i rozumienie jego sensu.
    Metoda badawcza opiera się na naturalnej ciekawości dziecka, dzięki czemu w niecodzienny sposób może poznać otaczający je świat i znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania.

Zgłoszenie prosimy kierować tutaj: https://goo.gl/Y7XLM9
W wiadomości prosimy umieścić imię i nazwisko oraz wiek dziecka.