„15 nieoczywistych kroków do pełni potencjału Twojego dziecka” to poradnik dla świadomego, także początkującego rodzica dziecka w wieku 0-7 lat.

Ponad 250 stron przystępnego omówienia 200 wyników badań naukowych neurologów i pedagogów nad rozwojem małego dziecka, uzupełnionych komentarzami autorki – socjologa oraz matki dwójki dzieci. Książka zawiera odniesienia do źródeł naukowych, a także innych publikacji i artykułów, dzięki którym można pogłębić interesujący obszar. Osobiste akcenty w książce w postaci refleksji autorki oraz tekstów jej dzieci uwiarygadniają naukowy przekaz i przybliżają zagadnienia w praktyce rodzicielskiej.

Nie bój się. Będzie tylko inaczej, nie gorzej. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że macierzyństwo to najpiękniejsza przygoda, jaka przydarzy mi się w życiu. – czytamy we wstępie.

Autorka książki, blogerka znana  jako Socjomatka, to nie tylko teoretyk i badacz – wykładowca akademicki, socjolog z międzynarodowym doświadczeniem, ale także praktyk – mama dwójki dzieci, która na łamach książki dzieli się doświadczeniami swojej rodziny. Książka jest pięknie wydana, z dbałością o każdy szczegół, a przede wszystkim – “oddziela ziarna od plew”, rzetelną wiedzę od tego, co się o wychowaniu mówi.

Dodatkową motywacją autorki do napisania tej książki  była chęć pomocy 9-letniej Andzi Kocik chorej na raka mózgu, należącej do rodziny autorki. Każdy sprzedany egzemplarz to cegiełka, która wspiera zbieranie środków na leczenie i rehabilitację dziewczynki.

Fundacja Rozwoju Dzieci objęła tę publikację matronatem honorowym. Bardzo serdecznie polecamy wszystkim tę publikację! Żeby ją kupić zapraszamy na stronę: https://socjomatka.pl/przedsprzedaz-ksiazki/